Ako si kačičku vybrať?

Pri výbere kačičky pustite svoju fantáziu na prechádzku a vyberte si tú, ktorá vás osloví. Na výber máte nielen z rôznych farieb a motívov, ale do pozornosti sa pýtajú aj aromatické kačičky. Patria tiež do radu osobných kačičiek, ale sú vonné a tak spríjemnia inak obyčajný pobyt vo vani svojou vôňou – napríklad zelená kačička vonia sviežo ako limetka. Niektoré eshopy ponúkajú rovno balenie obsahujúce 3 kusy týchto voňavých kačičiek.

Osobna kačička žltáAk sa rozhodnete potešiť nielen seba, ale aj svojich blízkych, osobná kačička môže byť tým originálnym darčekom. Vyjadríte ňou vtipne ale zároveň s vkusom všetko, čo by ste inak možno nepovedali. Osobná kačička je osobnou práve preto, že svojím motívom vystihuje obdarovanú osobu. Kačička môže byť romantická, milá, veselá, neutrálna s ornamentami, bodkovaná, károvaná, alebo môže priamo vyjadrovať obdarovanú osobu.

Napríklad taká kačička Trooper je v maskáčovom štýle a tak sa hodí pre niekoho, kto má rád prírodu, vojakov a ticho lesa. V čase Halloweenu môže byť darčekom nielen klasická tekvica na ktorú sme zvyknutí, ale napríklad aj čierna kačička ktorá má na sebe fosforeskujúce motívy lebiek a mesiacov.

 

Nezabúdajte ani na najmenších, a potešte aj svoje dieťa milou kačičkou. Veď svoju osobnú kačičku by mal mať predsa každý.

Najjednoduchší spôsob nákupu je vždy v pohodlí domova a tak je na mieste uprednostniť eshop na internete pred časovo náročným behaním po obchodoch. Navyše, nemusia mať takú kačičku, akú hľadáte, či dokonca nemusia mať v ponuke žiadnu.


Slovensky Česky

Osobná kačička nie je len typický darček pre deti. Kačičky sa tešia obľube predovšetkým ako darčeky pre dospelých. Ak niekomu hľadáte darček, vyberte kačičku, ktorá sa tým čo vyjadruje, najviac podobá obdarovanému.

Zapáčili sa Vám kačičky? Môžete si vybrať svoju osobnú kačičku. Len tak, pre radosť. Skúsili ste nájsť kačičku, ktorá by najviac svedčila práve Vám?