Kto je ich autorom?

S týmto originálnym retro nápadom prišla austrálska spoločnosť Bud by Designroom založená v roku 2004 pánom Simonom Pithiemom.

Jeho cieľom bolo vytvorenie originálneho darčeka, ktorý by bol cenovo dostupný a obohatil by svojím dizajnom nielen kúpeľňu. Začal sa teda venovať osobným kačičkám a musíte uznať, že jeho nápad je naozaj dobrý.

Pravdepodobne by nikoho nenapadlo, že sa z obyčajnej detskej kačičky môže stať moderný doplnok. Táto novinka na našom trhu ani zďaleka nepripomína tie tradičné žlté kačky s červeným zobákom plávajúce v detskej vaničke pre potešenie vašej ratolesti. Dnes sú to výstižné pestrofarebné sebavedomé kačičky odzrkadľujúce vašu osobnosť. Je len na vás akú si vyberiete aby vás čo najvýstižnejšie charakterizovala – môže stvárňovať vaše povolanie, záľuby, životný štýl či celkovú osobnosť.

Spomínaná návrhárska firma BUD vytvára už dlhší čas originálne darčeky. V podstate ide o už známe veci, ktoré ale pod rukami ich dizajnérov dostávajú nový, zaujímavý rozmer. Osobné kačičky sú známe po celom svete, avšak až prednedávnom sa dostali k nám.

Myslíte si, že ide len o detskú záležitosť? Mýlite sa. Osobné kačičky kupujú dospeláci svojím známym, rodine alebo blízkym priateľom len tak, pre potešenie. Kačičky sú navyše skvelým darčekom pretože nimi skutočne nič nepokazíte. Budú sa vynímať na poličke a svojimi pestrými farbami vyčaria úsmev každému nehovoriac o tom, že nimi viete vyjadriť svoje pocity. Zvolíte romantickú kačičku alebo vášnivú v podobe čertíka? Fantázii sa predsa medze nekladú…


Slovensky Česky

Osobná kačička nie je len typický darček pre deti. Kačičky sa tešia obľube predovšetkým ako darčeky pre dospelých. Ak niekomu hľadáte darček, vyberte kačičku, ktorá sa tým čo vyjadruje, najviac podobá obdarovanému.

Zapáčili sa Vám kačičky? Môžete si vybrať svoju osobnú kačičku. Len tak, pre radosť. Skúsili ste nájsť kačičku, ktorá by najviac svedčila práve Vám?